Звернення до народу України.

Категорія: Звернення Опубліковано: 30.07.2009 ПРЕС-ЦЕНТР НАШ ФОРУМЮрій

Опублікували ваше Звернення у себе на сайті http://politika-online.org.ua

Марія

Здрастуйте!
Звичайно, з викладеним Вами не можна не погодитися. Чекаю конкретних пропозицій до дії. На жаль, матеріально допомогти не вийде – чоловік хворий на руках і скорочений (виявляється) без його відома ще в листопаді.

Graf

Спершу пропоную підтримати вітчизняного виробника, а то податки нам ні з чого платити і робити розсилку сповіщення інтенсивніше на українських інформаційних ресурсах;)

Віктор

Схвалюю!
Підтримую всіма силами. Скажіть, що робити і де. Нарешті! З Богом!

Ігор Шамардін

Друзі, спасибі за підтримку!

Включайтеся в нашу роботу і боротьбу, висилайте нам дані про себе (резюме, копію паспорта), політрада утвердить Вас, і ми оформимо кожного учасника проекту “ЖИТТЯ” нашим офіційним уповноваженим в регіоні по місцю його проживання. Ви спільно зі своїми друзями і з нашими представниками займайтеся створенням нашої власної народної партії, до останнього села в країні.

Натисніть тут, щоб відобразити текст коментаря повністю »

Піднімайте наш народ на боротьбу зі свавіллям чиновників, досить жити у власній країні, по нижню губу в дермі і харчуватися залишками з панського столу. Наші бюджетні гроші йдуть на утримання чиновників, а нам з вами, на соціальні питання залишається те, що лишилося після їх свавілля, розгулу і бенкету, сплаченого за наш рахунок.
При кожній партійній організації ми зобов’язані створити “Центр захисту прав і свобод платників податків “ЖИТТЯ”. Членам партії – платникам податків буде надана цілодобова безкоштовна юридична допомога, по захисту їх прав і свобод від свавілля чиновників. Кількість чиновників по країні необхідно скоротити на 80 %, за рахунок чого збільшити зарплати вчителям, лікарям, допомоги хворим, пенсіонерам і дітям, забезпечити безкоштовне харчування, медичне обслуговування, навчання в школах і вищих учбових закладах. Ми створимо 15 мільйонів нових робочих місць, в країні побудуємо нові підприємства, засновані на базі Високих Технологій (дивися сайт). Мільйони наших юристів по всій країні, і лише членів наший партії, відстоюватимуть наші права і свободи, захищатимуть нас від свавілля тих, кого ми створили і містимо в наший країні.
Роботу величезної кількості бездарних держчиновників повинні замінити галузеві інститути нашої країни і висококласні фахівці. Не мають права чиновники посідати посади тільки по політичній приналежності, без відповідної профільної освіти, підміняти або дублювати поважних і авторитетних вчених країни. Це злочинно!
Пам’ятаєте, чиновники владу в Україні просто так не віддадуть, вони знають, що терпіння народу скінчилося, настав благодатний час відповідати їм за те, що вони зробили з країною, з нами і нашими сім’ями, скільки років вони знущалися з наших людей похилого віку і дітей.
Нам не потрібний адміністративний ресурс країни для створення партії і підкупу виборців, нам не потрібно примушувати народ голосувати за якихось чиновників від влади, всі втомилися від свавілля бездарної влади. Давайте самі, своїми руками наведемо лад в країні і змінимо життя на краще, створимо свою справді народну партію ВППП і захистимо свої сім’ї, рідних і близьких від свавілля чиновників. Навіщо нам потрібні бездарні посередники, у вигляді чиновників, між нами – народом країни і нашою владою? Ми, народ України, делегували свої права чиновникам, а вони зловживають ними.
Всі існуючі партії в країні, партії крупних чиновників, членів їх сімей і їх незмінних лідерів, які живуть за рахунок нашої титанічної праці куди краще ніж ми . Партії чиновників всіх рівнів секторальні, існують вони на гроші викрадені чиновниками з бюджету країни, сформованого за рахунок нашої праці. На жаль, чиновники правлять “балом” і від нас громадян країни в Україні вже багато років нічого не залежить, навіть з урахуванням вигаданої ними для нас, так званій “незалежності”. Що хочуть, то вони і роблять. Число чиновників росте в країні, а життя наше стає все гіршим. Партії чиновників фінансово підтримуються тими, хто брав участь в незаконній приватизації, грабував країну і народ України всі ці роки, давав хабарі чиновникам, а зараз дуже бажає зберегти все те, що незаконно ними надбано і відібрано у свого власного народу.
Запитаємо з тих, хто знищив Україну, як могутню державу за ці роки, віддав її на розкрай, приниження, образу і розграбування кланам, створеним ними в країні.
Хай у дійсних ворогів народу України горить земля під ногами, хай гроші викрадені ними з бюджету нашої країни принесуть їм горе і страждання, хай їх вічно переслідує наша ненависть і презирство народу, поки ми всі, до останньої копійки, викрадене не повернемо в економіку своєї України, змусимо грабіжників відновити знищений ними реальний сектор економіки могутньої держави.
Не будьте байдужі до власної долі і долі рідних і близьких, беріть політичну владу на місцях, створюйте основи майбутньої наймогутнішої партії ВППП в Україні, захистіть себе і свої сім’ї.
Ми розмістимо “АНКЕТУ” учасника проекту “ЖИТТЯ” і майбутнього члена партії ВППП на сайті, заповніть її і приєднуйтеся до нас як дійсні патріоти України, борці за незалежність України і її процвітання, захисники Вітчизни і свого народу.
Читайте документи партії ВППП, стежте за інформацією на сайті. У розділі “контакти” ми розмістимо списки всіх наших регіональних уповноважених, і Ви будете серед них, серед Кістяка партії ВППП, серед Героїв свого улюбленого народу.
Настав час і Україні потрібна допомога, потрібні її горді діти, здатні на вчинок і готові до подвигу в ім’я її народу!

tatiana

Звернення дуже сильне, спасибі, що є на Україні люди, які уміють так звертатися до нас. Але до нас вже 17 років звертаються і нічого ніхто не робить, нам тільки брешуть. Сподіваюся, що на цей раз, ми зможемо спільно, всім народом зробити важливу для України справу, створити свою справжню партію, по захисту нас, платників податків.

Андрій

Здрастуйте!
Дуже сильне, а головне в потрібний час Ваше звернення – дає можливість, народу України зробити правильний вибір. Підтримую партію ВППП! Скажіть, будь ласка, що потрібно робити?

Шевчук Ельвіра

Здрастуйте!
Хотіла дізнатися більше про вашу партію. Я проживаю в Червоноармійську, Донецькій області. Мене цікавить питання, а в інших наших містах області чи є представництва вашого оргкомітету або вашої партії. Я повністю підтримую інтереси Вашої партії (з того що я могла прочитати на сайті). Чи можу я вступити у Вашу партію. Реєстрація на сайті відсутня.
Спасибі.

Валерій

Хороший багатоплановий проект “Життя”.

Нарешті знайшлися люди, не байдужі до країни і до нас. Грандіозна ідея, що вимагає великих інвестицій. Судячи по документах,викладеним і представленим на сайтах, вони у вас є. Щиро радий за вас, бажаю бути з вами. Мої дані я написав в анкеті на сайті по створенню ВППП.
З БОГОМ!

Сергій Сакадинський

Добридень!

За останній тиждень кілька разів отримав звернення вашої партії, висловлювані вами ідеї, звичайно, цікаві, але питання як ви збираєтеся їх реалізовувати, адже ви партія нова, шансів потрапити в органи влади у вас поки що, на жаль, ніяких також цікавить питання: чи є ваша партія в Луганській області?
Центр творчих ініціатив “Східна Україна”
З повагою, Сергій Сакадинський

Брашеван Н.

Добридень!

Шановні пані та панове, те, що Ви створюєте або вже створили, безумовно, давно вже наболіло в душах всіх чесних і порядних людей, а тому обібраних, обкрадених і принижених Громадян нашої Батьківщини. Хочеться Вам вірити і слідувати Вашим закликам, але ж такі свіжі в пам’яті кожного з нас, у тому числі і моїй, гасла і заклики Оранжевої революції. До чого це привело? Ми їх тепер проклинаємо. Чи не буде повторення?
Чи не черговий це хід в передвиборчій боротьбі? Народ втомився, і я, як справний платник податків, готовий узятися “за вила”, як на самому початку свого шляху це зробила маленька Албанія, але де гарантія, що на новій пінній хвилі не віднімуть владу у народу Ті ж, і світові сіоністи, що прилучилися до них, які фактично і мордують всі ці роки наш народ? Що робити? Адже награбоване ніхто просто так не поверне народу. Хто судді? Нам потрібний свій “ПІНОЧЕТ” і без насильства, а значить без чималої крові, нам вже не вдасться побудувати Народну республіку.
Хотілося б мені помилятися в останньому. Але ж і Т.Г. Шевченко говорив, що “треба выгострыть сокыру, тай заходжуватися вже голыть”.
Я бачу, Ви знаєте інший шлях, конституційний, так розкажіть і доведіть це всьому народу України?
Скільки можна нам підтримувати і містити чужі нам партії і їх чиновників.
Пора створити свою народну партію ВППП, і захистити себе, своїх дітей, онуків, рідних і близьких від цього антинародного неподобства.
З повагою, Брашеван Н.

Віталій Хоманько

Панове!
Якщо ВППП – це не черговий зрив грошей або побудована піраміда, тоді це серйозно! Як переконатися, що це реальний проект? Залишається одне, зв’язатися з вашими представниками і очолити оргкомітет разом з ними, брати участь особисто в проекті партійного будівництва у себе в регіоні. Якщо я, робитиму все сам, при вашій участі і підтримці, бачитиму реальні кроки і перемоги партії ВППП, братиму участь спільно з іншими в реальному управлінні проектом, тоді ви мене остаточно переконали.
Готовий підтримати вас, всіма доступними способами!
Вдячний Вам за відповідь!
Віталій Хоманько
Генеральний менеджер
ТОВ Інтерснек Україна

Ігор Шамардін

Шановні пані та панове!
Спасибі за листи! Наші сайти проекту “ЖИТТЯ”, постійно оновлюються.

В найближчий день ми розмістимо списки наших регіональних представників оргкомітетів по створенню ВППП.
Вам необхідно зв’язатися з ними, отримати агітаційний матеріал і почати роботу по збору підписів у себе в місті або області.

Натисніть тут, щоб відобразити текст коментаря повністю »

Сьогодні в Україні 170 партій, але на жаль, більшість з них не відповідають закону про партії і, рішенням Мінюсту, можуть бути закриті як що не відповідають вимогам закону. Керівники багатьох партій звертаються до нас з пропозиціями, щоб перейменувати свої партії і реалізувати спільно з нами проект “Життя”, і вже зараз спільно брати участь у виборах Президента. Висилайте в нашу адресу своє резюме і копію паспорта, Оргкомітет-Політрада партії розгляне питання про призначення вас в Обласний оргкомітет і зробить регіональним представником ВППП, за місцем проживання. Панове, Ви зможете спільно з обласним оргкомітетом збирати підписи на підтримку створення ВППП. На базі організованого кістяка оргкомітетів ми створимо партійні організації ВППП.
Всеукраїнська партія платників податків (ВППП) розрахована на вирішення проблем членів партії платників податків України, надання ним всілякої юридичної і фінансової допомоги, в плоть до вирішення проблем будівництва житла для членів партії, згідно, економічної програми і освоєнню “Високих технологій” за ціною: собівартість, плюс 15 %.
Паралельно ми ведемо переговори про перереєстрацію однієї з партій, близької нам по духу у ВППП. У зв’язку з великою кількістю питань, запитів і пропозицій від різних партій в нашу адресу, ми підготували звернення до керівників партій, політичних і профспілкових рухів, до платників податків України і народів миру, з ними ви можете ознайомитися на нашому сайті.
Не будьте байдужі до себе, до своїх рідних і близьких, до народу України і своєї рідної країни. Боріться за свої конституційні права і свободи спільно з нами, з патріотами своєї Батьківщини-України.
Повинен сказати, що на жаль, багато керівників партій не такі вже і справжні патріоти. Бачивши багато років негативні результати свого бездарного керівництва тією або іншою партією в таємниці від рядових членів партії намагаються їх продавати за великі гроші, забувши про проблеми народу і навіщо вони створювали ці партії в Україні. Продажні суми коливаються від 150 000 до 5 мільйонів доларів США. Багато з них ці роки, займалися протиправними діями, відмиванням грошей, зокрема пропонували і нам свої послуги. Деякі з партій мають проблеми із законом, правоохоронними органами, податковими службами за нецільове використання партійних грошей і несплату податків до бюджету країни. Будучи неприбутковими організаціями, ними проводилися операції, по яких повинні сплачуватися податки до бюджету країни. Тепер вони пропонують нам покрити витрати і купити ці партії. Звертаюся до рядових членів різних партій, у вас є усередині партії контрольний – ревізійні комісії, Політрада, Центральний Виконавський Комітет, розберіться у себе в неефективності керівництва вашими партіями Головами і заступниками і вирішите її подальшу долю, інакше її або припинить Мінюст або вас кому-небудь черговий раз продадуть ваші керівники – чиновники разом з електоратом. А ви при оскарженні рішення, подачі позову і оскарження дій керівництва партії можете разом з партією на декілька років увязнути в судах і будете усунені від політичної боротьби за свої права і свободи в своїй країні.
Скільки разів ви приймали участі у виборних компаніях, витрачали свої кровні гроші сподіваючись на перемогу і завжди в останню мить вас продавали керівники партії, вони завжди знаходили виправдання своїй зраді і зраді ідеалам партії, її Статуту і Програмі, виходили сухими з води, зраджуючи соратників по партії. Більшість сьогодні зареєстрованих партій не мають сайту, електронних адрес, телефонів для зв’язку, не створені регіональні і обласні організації партій, незрозуміло, що вони тоді хочуть нам засунути в таємниці від своїх членів партії. Ми нічого не купуємо і нікому не продаємося, бажаєте щось зробити для свого змученого народу, ставайте поряд і захищайте його права і свободи спільно з нами . Нам потрібні партнеры- патріоти своєї країни, з якими можна йти в бій.
“Легко віддати за друга життя, але важко знайти такого друга”.
Ми готові, враховуючи спадкоємність і збереження гідних кадрів, вступити в переговори про перереєстрацію вашої партії у Всеукраїнську партію платників податків (ВППП), прийняти новий Статут і Програму і вивести знов створену партію ВППП, зробивши її однією з наймогутніших партій нашої країни. Проведіть консультації з рядовими членами своїх партій, розберіться зі своєю бухгалтерією, проведіть аудити і політраду, дзвоніть нам, ухвалюйте сумісне рішення про долю партії, про зміну її назви на партію ВППП. Може, ви віллєтеся в наші партійні лави після перереєстрації нами якоїсь партії або реєстрації Всеукраїнської партії платників податків. До глибокого жалю, у ВППП може бути перейменована тільки одна партія в країні.
Необхідно вам провести політраду, конференції і з’їзд вашої партії по зміні назви і ухваленню нового Статуту і Програми партії, за участю співробітників і фахівців Мінюсту. Подати документи в Мінюст. Після перереєстрації партії необхідно провести з’їзд ВППП і сформувати нове керівництво оновленої Всеукраїнської партії платників податків.
Ми спільно складемо і затвердимо з’їздом бюджет партії, призначимо платню звільненим секретарям і юристам Центру захисту конституційних прав і свобод платників податків “ЖИТТЯ”, організуємо офіси в областях, районах, містах, селищах міського типу і селах, по захисту конституційних прав і громадянських свобод платників податків в регіонах. Партія буде, гарантовано утримуватися на членські внески платників податків України, захищати їх конституційні права і свободи, захищати їх від чиновників і того, що платники податків створили за багато десятиліть в країні.
Необхідно чітко розуміти питання, скільки сьогодні платить податків платник податків України на утримання державної бюрократичної чиновницької машини країни, і скільки потрібно коштів зібрати, щоб ми могли боротися і захистити самих себе від чиновників і того, що ми сьогодні колективно утримуємо для нашого пригноблення і приниження в країні в збиток собі, своїх сімей, рідних і близьких.
Скільки ми витрачаємо нервів, енергії і фінансових коштів, долаючи проблеми створювані нам чиновниками від влади. Пора цьому покласти край в наший країні.
Ознайомтеся з нашими програмними документами проекту “ЖИТТЯ” і з ідеологією створення Всеукраїнської партії платників податків на наших сайтах:

http://www.peaceful-hydrogen.com
http://www.vppp.org.ua

Коновалов Валентин Сергійович

Шановні пані та панове керівники Проекту “ЖИТТЯ” і створення
“Всеукраїнській Партії Платників Податків”!

Впродовж декількох днів я копався в інтернеті і аналізував лист, отриманий від Вас по електронній пошті. Питання стосується Вашої публічної Заяви і Звернення до Народу України, до Керівників політичних партій, політичних і профспілкових рухів, пов’язаної з проблемою невідповідності Політичних партій в країні їх цільовому народному призначенню, що вони інформаційно закриті для суспільства і не повідомляють про себе правдивої інформації населенню України, переважаюча більшість об’єднань громадян, які називають себе політичними партіями і зареєстровані як такі Міністерством юстиції, по суті, ними сьогодні не являються.

Натисніть тут, щоб відобразити текст коментаря повністю »

Ця інформація, яку я шукав, дійсно підтвердилася в пресі і на сайті Міністерства Юстиції. Настав час навести і тут з партіями порядок. Всі партії в Україні зроблені для захисту народу, очолюють їх пани – чиновники, всі говорять про захист якогось міфічного і не земного народу України, від чогось страшного і жахливого, мабуть від них самих, горе керівників. Вони декларують все для народу, а захищають себе і свої інтереси! Народ убожіє і вмирає сотнями і тисячами чоловік, але і тут вони намагаються обманом, силою переконати народ, що все, що вони не роблять, виключно для його блага, свого улюбленого народу України!
Немає патріотизму ні у членів партій, ні у їх лідерів – продажні шкури і тварюки.
Дай Бог здоров’я Міністрові Юстиції і Голові СБУ, щоб вони закрили якомога більше партій провокаторів, пройдисвітів і злодіїв в Україні. А ті партії, які не ліквідують і вони залишаться, хай візьмуться терміново за розум, розберуться з тим, що у них відбувається усередині політичної організації. Хай члени партії поставлять своїх горе вождів на місце. Партії захищайте свій народ від нестерпимого людського горя, убогості, голоду і хвороб, не чекайте, поки вас народ прокляне і повалить.
Створіть умови в країні, для упевненості народу в завтрашньому дні, допоможіть сім’ям виростити дітей і дати їм гідну освіту. Якщо ви патріотичні партії, не дайте загинути своєму народу і своїй країні. Розберіться на місцях і зробіть правильні виводи на користь людей, своїх батьків, дітей і внуків.
170 партій в Україні, а народу кришка, хворіють, голодні як після війни, мруть, навіть не мруть, а дохнутимуть на звалищі життя, як мухи. Напрошується жорсткий аналітичний висновок, чим більше народних партій в країні, тим швидше мруть і дохнутимуть в державі люди. Ви говорите геноцид, Віктор Андрійович Ющенко, громадянин України, це Ви влаштували геноцид, і країна втратила за роки вашої влади 8 мільйонів чоловік. Рівень життя населення? Середній вік тривалості життя в Україні чоловіків і жінок?
Країна з багатою землею і неосвоєними надрами дістанеться вічному ворогові, продажному чиновникові від вашої влади, і напевно вже не своєму, він встиг і це все продати на захід і в США.
Спасибі Президентам і Урядам України за “щасливе” і прокляте народом країни і молодим поколінням життя протягом останніх 20 років.
Бажаю проекту створення “Всеукраїнської Партії Платників Податків”, всього найдобрішого, успіхів вам у вашій нелегкій політичній боротьбі в ім’я свого народу. Головне друзі, що вашому Мега-серія проекту не потрібний Адміністративний ресурс, люди за вами підуть, як за Христом, тому, що за вами правда і народ це добре бачить, він прозрів і Ви з ним непереможні.
Дорогі мої, ви ще не знаєте, скільки і якого щастя ви несете своєму народу, всіх колишніх керівників держави за останні роки народ прокляне, а вас пам’ятатимуть, і згадувати в історії держави Української. Здоров’я Вам і Щастя у вашій нелегкій боротьбі за народне щастя. Мої сини, за моїм до них проханням, віллються у ваші ряди, в ім’я справді благородної справи. Та допоможе Вам Бог!
Нижче в додатку “Новини”, я привожу документ на підтвердження моїх слів в пресі, і аналіз діяльності партій чиновників в Україні, підтримуваних адміністративним ресурсом країни. Читайте між рядків і аналізуйте ситуацію.
З повагою
Коновалів Валентин Сергійович
полковник запасу, орденоносець, убогий пенсіонер
колишній захисник, колишньої могутньої і понівеченої
пройдисвітами і негідниками Української вітчизни.

****************************************************

Пріложеніє№1
НОВИНИ
Мінюст планує партійне чищення!
Більшість з 167 політичних партій існують незаконно.

Судячи по результатах річної перевірки політичних партій на предмет відповідності їх Конституції і закону “Про політичні партії України”, яку проводило Міністерство юстиції, більшість політичних партій в Україні по суті такими не є. При тому, що вони інформаційно закриті для суспільства і не повідомляють про себе правдивої інформації. У Мінюсті збираються посилити умови створення партій і скоротити число тих, що вже існують.
Як пише “КОММЕРСАНТ’ – Україна”, привід почати процедуру позбавлення свідоцтва про реєстрацію міністерству дали тільки дві з 167 політичних сил – “Велика Україна” і Партія гуманістів. Втім, там виводи Мінюсту називають “упередженими”.
У преамбулі до звіту мовиться: “На жаль, переважаюча більшість об’єднань громадян, які називають себе політичними партіями і зареєстровані як такі Міністерством юстиції, по суті, ними не є. Політичні партії в Україні інформаційно закриті для суспільства і не повідомляють про себе правдивої інформації”.
На сьогоднішній день свідоцтво про реєстрацію в Міністерстві юстиції отримали 167 політичних партій (у звіті аналізувалася інформація про 162 партії, зареєстрованої по даним на 1 квітня 2009 року). Тенденція свідчить про те, що кількість партій різко зросла в 2006 році, після того, як юридично був закріплений перехід від змішаної виборчої системи до пропорційної і коли вибори почали проводити за партійними списками.
Так, напередодні виборів 2006 року Мінюст видав 24 свідоцтва про реєстрацію партій і ще стільки ж в період 2007-2008 років, коли активізувалося політичне життя в країні. Наприклад, з 2002 по 2004 рік міністерство видало всього 11 свідоцтв.
За результатами перевірки Мінюсту загроза позбутися свідоцтва про реєстрацію нависнула тільки над двома політичними силами – Партією гуманістів України (ПГУ) і партією “Велика Україна” (обидві зареєстровані Мінюстом 15 вересня 2006 року), які не виконали вимоги закону про обов’язкову реєстрацію своїх організацій в більшості адміністративно-територіальних одиниць України. Зокрема, з 19 підрозділів, про наявність яких в Мінюст повідомляла ПГУ, співробітникам міністерства вдалося знайти тільки три, а з 16 територіальних осередків “Великої України” – дві.
У список партій, чиїх організацій не долічилося Міністерство юстиції, потрапив і суб’єкт блоку “Наша Україна- Народна самооборона” – Європейська партія України (ЕПУ; зареєстрована в серпні 2006 року, голова – Микола Катерінчук, народний депутат “Нашей України-народной самооборони”). Знайти сайти, електронні і поштові адреси, номери телефонів офісів багатьох партій, у тому числі і ПГУ, як і дізнатися докладніше про партії, не вдалося.
На сайті ПГУ наголошується: “Партія гуманістів ні ліва, ні права, ні центристська”. Яку ідеологію, сповідає ПГУ, на сайті не мовиться.
“Порушення, встановлені в ході перевірки партій, можуть стати підставою,в тому числі для внесення Міністерством юстиції до судових органів уявлення щодо анулювання реєстраційних свідоцтв, – сказав вчора міністр юстиції Микола Оніщук. – Хоча за результатами перевірки Міністерство юстиції ще не ухвалило рішення, які це будуть партії. Це буде зроблено найближчим часом”.
При цьому Оніщук підкреслив: “У цьому питанні ми проявляємо обережність, оскільки не хочемо, щоб напередодні можливих дострокових парламентських виборів цей крок (клопотання про ліквідацію партії – прим. авт.) розглядався як переслідування партій”.
За його словами, Мінюст має намір взяти активну участь в роботі над новою редакцією закону про політичні партії. “Мова йде про посилюванні умов створення партій, а також про збільшення порогу по збору підписів громадян (зараз поріг рівний 10 тис підписів – прим. авт.) і мінімальної кількості зареєстрованих організацій, про скорочення терміну обов’язкової участі у виборах з 10 до 5 років”, – сказав міністр.
До речі, за наслідками експертного опиту Комітету виборців України з приводу оцінки стану і діяльності політичних сил в Україні, Партія регіонів найбільш структурованою, організованою і рейтинговою політичною силою. Залежність ПР від загально українських і місцевих фінансово-промислових груп експерти оцінили як найвищу (4).
Блоку Юлії Тимошенко, на думку експертів, найбільш характерне визначення “партія влади”. БЮТ має краще зі всіх партій матеріально-технічне забезпечення і розгалужену мережу (4.1). Залежність БЮТ від фінансово-промислових груп була оцінена експертами на рівні 3.8 (друге місце після Партії регіонів).
Оцінюючи діяльність “Народного Союзу” Наша Україна”, експерти відзначили, що протягом останнього року НСНУ знаходиться в стані стагнації. Матеріально-технічне забезпечення партії по оцінках експертів знаходиться на рівні 2.3, а політична активність – на рівні 1.8. Рейтингові показники НУНС складають 1.9 за 5-бальною шкалою.
Блок Володимира Литвина, на думку експертів, має достатнє представництво в органах виконавчої влади (2.1). Матеріально-технічне забезпечення і структуру Блоку експерти оцінили на рівні 2.6, а політичну активність на 2. Блок Литвина достатньо присутній в ЗМІ (2.4), в першу чергу завдяки посту свого лідера і розміщенню іміджевих матеріалів.

Микола Мазепа

Економічна криза в Україні: другий шанс, або «вирок» для країни, ДІСТАЛИ!!!

Сьогодні можна із повною впевненістю констатувати – влади в Україні немає!
Влада не може вирішити жодного важливого питання для пересічного українця!!!

Влада абсолютно не контролює курс долару (а скоріш за все – ще й заробляє на цьому)!
Влада не може впоратися зі стрімким ростом безробіття!

Влада абсолютно нічого не робить для зниження цін на медикаменти!
Цей перелік можна ще довго продовжувати!!!

Натисніть тут, щоб показати текст комментаря повністю »

Безумовно світова криза вплинула не стан економіки України, але в такому становищі, як Україна – не опиналася жодна з країн світу!!! ЖОДНА!!!

Це результат абсолютно безвідповідальності та непрофесійності ВЛАДИ! ДІСТАЛИ!!!

Зараз створюються поодинокі ініціативні групи («МИ – Україна», Третя республіка тощо), які проводять поодинокі акції, заходи, мітинги… Але влада до таких поодиноких та розрізнених акцій вже «адоптувалися» і жодним чином не реагую! ЖОДНИМ!!!

Який вихід? Ми, прості українці, повинні об’єднатися, об’єднати наші зусилля та змусити владу відповідати за стан справ в країні!!!
Була акція «ГУДОК», але ВЛАДА не почула нас – простих своїх громадян!

Потрібне «друге дихання»!!! http://www.vppp.org.ua http://www.peaceful-hydrogen.com

Нас повинно бути мільйон і тоді ВЛАДА не зможе від нас просто відмахнутися і не звертати уваги на наші проблеми!

Жодна політична партія не в силі це зробити, це повинні зробити ми самі, прості пересічні українці! Ми це повинні і переконаний, що зможемо зробити!
І розпочати повинні прямо сьогодні, прямо зараз!!!
Ми зможемо змінити країну!!!

http://www.vppp.org.ua http://www.peaceful-hydrogen.com

Форма для написання відгуків