Нам листують

У даному розділі представлені листи громадян України, які пишуть на адресу оргкомітету створення Всеукраїнської Партії Платників Податків.

Ви також маєте можливість залишити повідомлення, використовуючи форму внизу сторінки.Дмитро Пахоля, місто Одеса

Здорово!

Нарешті в країні з’явиться партія, платників податків ВППН, яка зможе захистити нас з вами і свій власний народ від цих чиновників – деспотів всіх рангів.

Жахливо, але Президент України, навіть не пов’язує свою подальшу долю, долю своїх дітей і внуків з нами, по його провині Українським народом, що став, убогим, якого він і його пройдисвіти обібрали до нитки. Якого ., тоді він нав’язує нам свою ідеологію, культуру і духовні цінності чужі нам, коли він збирається бігти від нас за межу. Яка йому різниця, хто ти, чим живеш, чим дихаєш, яку релігію сповідаєш, ми всі громадяни однієї країни і живемо в Україні, а він тимчасовий виконавець, “накошував капусту, і гайда в США на ПМЖ”. А нам тут жити, ростити дітей, внуків, залицятися за хворими добрими батьками – людьми похилого віку. Напевно, не можна його, так просто відпускати, мабуть до нього у нас, і у правоохоронних органів будуть і є маса питань, є питання і до оточення колишнього Президента, багато, багато питань. Та і Балога В., нам допоможе розібратися з цим державним злодійським ребусом. Тому не стоїть після вступу до посади нового Президента, випускати з наший улюбленої країни старого Президента і окремі політичні фігури, розібратися з ним і з його оточенням, навіщо вносили розкол до сформованого Українського суспільства, навіщо нас ламали через коліно ради примхи однієї дурної людини, навіщо західну Україну в своєму соціальному і економічному розвитку відкинули на 100 років назад разом з її брехні героями. Що це невідчутне народне щастя дало економіці наший країни, хіба тільки це сприяє майбутньому розвалу країни. Чому країна під керівництвом третього Президента валиться постійно до ями, куди за роки незалежності поділося і зникло майже 10 мільйонів чоловік. Хочу вас запитати, а це що не геноцид Українського народу, створити нестерпимі і неможливі умови життя власному народу? Чому, ви можливо скажете, це демографічна криза? Можливо, але мене більше цікавить інше питання – це тривалість життя населення України (чоловіків і жінок), середній місячний фінансовий прожитковий мінімум для громадян України, перелік товарів першої необхідності в країні, собівартість продукції, рентабельність виробництва, похідна ціни на товари, роботи і послуги в країні, оборотність грошової маси в Україні, де реальний сектор економіки і .т.д.? Перераховую вам гроші на підтримку партії і направляю вам свою анкету.

Підтримую проект, хочу бути бійцем в рядах партії ВППН. Направляю вам інформацію про себе, хочу бути вам корисним, у себе в місті мільйонним населенням.

Дмітрієв Євген, місто Луганськ

Так, пора запитати зі всіх добродійників вибраних народом, куди за роки незалежності поділася економіка держави?

Чому ми, працелюбне населення України, під чуйним керівництвом купки негідників, стали убогими, не в змозі оплачувати квартиру, містити власні сім’ї, нас обдурили з приватизацією, із землею, відібрали накопичені заощадження, ми приватизовували свої квартири, а платимо за них в сотні разів більше, беззаконня в комунальному секторі, хтось комусь в країні перепродує газ, електроенергію, а все по погашенню боргів і кредитів країни лягає на нас, платників податків? Необхідно в країні з економіки держави прибрати перекупників, посередників, спекулянтів, змусити всіх займатися реальним сектором України. Всі в країні повинно займатися виробництвом товарів, робіт і послуг. Скільки перекупникам можна наживатися на нас, ми їх містимо, за своїх кровних. Перекупників, посередників і спекулянтів треба заборонити. Сформувало Уряд “дохлий” Бюджет, тільки його прийняли і опублікували, як його відразу і “УБИЛИ”. Посередники, перекупники і спекулянти накрутили ціни на товари, роботи, послуги і гарантована Урядом бюджетна політика і економіка країни відразу з дохла не приходивши в свідомість. Чому зібрані з такою працею для народної справи, по крихті гроша для формування бюджету і економіки країни, забрані у нас складальниками податків і передані тим, хто грабує, знищує і розкрадаються країну. Використовує не за призначенням і бездарно гроші, які повинні йти нашим пенсіонерам, вчителям, дітям на безкоштовне шкільне живлення на зміст дитсадків, школи, інтернатів, надання допомоги ветеранам і учасникам війни. Ми всі порядком Втомилися фінансово містити те .., що нас постійно пригноблює, принижує, ображає і заганяє в труну разом з нашими рідними і близькими. Пора дати відсіч нашим грабіжникам, повернути все до копійки в економіку України. Вирвати з глотки негідників все те, що вони викрав і вкрали у власного народу, відібрати все, що незаконно ними нажито, за рахунок повного знищення економіки наший країни. Все надбання республіки необхідно повернути народу, все нажите ними незаконно, вивезене і виведене через банки за межу, за межі України.
Я готовий з вами відстоювати ідеї партії і брати участь в її активному житті. Направляю паспортні дані і інформацію про себе і свого друга. Ця партія мені до душі. Готовий йти в бою за її ідеї і відстоювати економіку України. Програма і Статут Партії ВППН мені сподобалися по суті написано. Підтримаю вас морально і матеріально.

Білогрудов Валентин, місто Сімферополь

Звичайно, підтримую ідею створення ВППН, пора поставити все на місце і оголосити незаконним самозванцям – господарям країни, чиновникам, бюрократам і нахлібникам справжню і справедливу війну.

Війну за повернення викрадених національних цінностей, національних багатств України, які створювалися працею наших старших поколінь і нами, громадянами України – платниками податків. Повернути всі вкрадені народні гроші з рахунків пройдисвітів закордоном, за незаконну приватизацію, за розвал економіки і вкласти їх у відновлення економіки України. Якщо в течії 5 років вони не відновлять економіку країни на рівні 1991 року і не повернуть за цей час вкрадені гроші, розмова буде тоді серйозний, повірте мені, терпіння народу не безмежне і за все, всі сповна відповідять. Доведеться нам спільно розібратися з так званим “ТАБУ”, з первинним накопиченням капіталу, і звідки за короткий час утворилися немислимі цілі стани у любителів народної довіри і влади. Чому декілька людини в Україні мають ліцензію на експорт чорних і кольорових металів, а страждає вся країна. Обрізають лінії електропередач, зрізають опорні конструкції і системи, крадуть труби зрошувальних систем, знищують і ріжуть заводи, фабрики, ведуть війни і протистояння на відвалах металургійних комбінатів, продали безконтрольно всі неліквіди в країні, продали таємно від народу стратегічні запаси кольорових і чорних металів, рейки і так далі Може пора все повернути. Створити закриті інвестиційні фонди і щодня розмовляти з розкрадачами народного добра.

Хто не бажає публічного скандалу, поверне викрадені гроші сам. А кому до душі доля Паші Лазаренко, ті можуть потягатися з кримінальним Законом України і остаточно разом з совістю, втратити все незаконно нажите, не в одному поколінні. Хочу вислати вам гроші на створення Партії і брати участь в оргкомітеті.

Всеволод Миколайович, місто Київ

Всі ми громадяни України своєю працею створюємо економічну потужність держави, є все однаково платники податків, тільки одні платять більше, а інші менше, але грабувати країну всім пройдисвітам або черговій банді на чолі з черговим вибраним Президентом, призначеними Урядом, або новообраними Народними Депутатами, ми просто вже не дозволимо. Більш того, ми строго запитаємо зі всіх що тих “були” горі керівників України, які завдали непоправного збитку і збиток країні своїми діями або бездействиями. Підтримую вас, фінансуванням вам допоможу, гроші вам вишлю по вказаних реквізитах.
Приймайте мене в свою команду, радий буду працювати з вами по захисту платників податків країни!

Уліч Василь, місто Тернопіль

Ви знаєте, хочеться, просто, нарешті, жити в своїй рідній країні з улюбленою сім’єю, бути повністю захищеним від чиновницького свавілля і беззаконня, від присутності в країні кримінальних угрупувань, авторитетів, пройдисвітів різних мастей.

Зовнішній борг, країни росте, а хто за це розраховуватиметься, наші діти житимуть в убогості, і виплачуватимуть борги, створені бездарними політиками. “Вождь “, ти прийшов до влади сам, зі своєю бандою і головний принцип економіки “не нашкодь”, не виконав, розвалив економіку, відповідай перед законом ти і твої родичі, що жили всі ці роки твоєї влади у державного корита, діти які звикли до розкішного життя за наш рахунок. Поверни все вкрадене у народу, і спи спокійно зі своєю сім’єю в міському парку на лавці. Відбулося злиття держчиновників з кримінальними елементами, співробітники МВС, СБУ, прокуратури. У країні повністю відсутня ідеологічна і виховна робота серед населення, йде, проста обдурення і обкрадання народу. Немає в Україні доктрини держави і плану економічного розвитку на найближчі роки.

Що будуємо, куди рухаємося? А головне, куди йдуть наші бюджетні гроші, коли в країні не вирішуються соціальні питання. У платників податків країни немає упевненості в завтрашній день своєї держави. Це найбільша проблема в країні, яка не має майбутнього. Нас обкладають податками, як ведмедя в барлозі, але соціальні питання в країні не вирішуються.

Андрій Тітов, місто Червоний Промінь

Прокляте життя. Роботи немає, грошей немає, приходять погрози з банку, служби судових приставів, прокуратури, податкової інспекції, коли ж ви всі тварюки невдячні нажиратиметеся народними нашими грошима і нап’єтеся наший кров’ю.

Ми вас з останніх сил містимо, відриваємо у дітей малих, так ви нас маєте намір добити остаточно, піднімаєте податки, процентні ставки на кредити. Весь світ сьогодні, в період кризи видає кредити по нульовій ставці, а в Україні, в убогій країні ставу банку до 30%, так куди поділися гроші Міжнародного Валютного Фонду, якщо кредитні ставки високі. Кожна тільки тварюка на наший країні не наживається. Зарубіжні банки в Україні і наші вітчизняні банки бере кредити на заході під 3-7 %,а видають під 25-30 %. Скажіть мені в якій європейській країні, такі банківські ставки є в економіці країни.
30% кредит, податки, витрати виробничі, закупівля сировини, транспортні витрати, електроенергія, газ, на всьому накрутили посередники від держави, а ми платники податків плати, що залишається, на зарплату, соціальні витрати, на відновлення основних засобів. Фіга! Просто все порядком на сто креслило в цій країні, потрібно що – те робити, так далі жити не можна і не можливо, соромно дітям в очі дивитися.
Ви можете на мене розраховувати, я готовий битися за щастя рідних і близьких, подальшу долю дружини і дітей. Був проти Всіх партій не вірю їм, а ваша ВППН, бальзам на душу. Дані про себе, я вам вислав раніше, коли тільки прочитав ваше звернення до народу.

Дречко Андрій, місто Миколаїв

Ці тварюки, мають на вулицях своїх розповсюджувачів наркотиків, містять кубла, крышуют різні кримінальні угрупування. Ми платимо їм зарплату, так вони ще роблять “домашню заготівку” і підробляють на горі народу і його убогості.

Криміногенна обстановка в Україні посилюється, і все через те, що немає в країні реального сектора економіки, немає робочих місць. Безробіття захлеснуло Україну, а цим гнидам плювати на наші проблеми, голод і безвихідність штовхає молодих хлопців з міцним м’язами і здоров’ям не на роботу, а на вулицю, щоб за законом сильного добути грабежі засобу на прожиток собі і своїй сім’ї тому, що державні чиновники яке призначені і сидять на стільці за наші гроші не думають про створення нових робочих місць, а думають як розділити і вкрасти те що ще залишилося. З ранку не вкрав, день пропав. Як не дивно, але всі чиновники від влади в Україні періодично боротися з розкраданнями і корупцією, оголошують різні публічні акції, намагаються всім показати які вони щирі і чесні в крадіжці. Скажіть тоді, будь ласка, як можна корупціонерові, хабарникові, пройдисвітові і трутневі на тілі народу, боротися самим з собою і зі своїми майбутніми кримінальними і з камерниками. Напевно, перебуваючи при владі, простіше домовитися, як ділити гроші, чим ділити місце в камері увязнених. Як говорить наш невтомний Вождь, всіх українських народів, Бджоли з Медом, а тим більше з Доказам, лаятися не будуть. Вони самі, та і у тому числі і під керівництвом вождя, для себе коханих оголошують різні місячні і річні акції, щоб спочатку чиновники могли накопичити відібрані у народу гроші, а потім оголосити дні і тижні, коли вони з нас не вимагатимуть, вимагають і не беруть хабара. Просто вони іноді дозволяють народу України себе любити і відпочити від їх постійних знущань, выбрыков, безпардонності, бездарності і творчого чиновницького беззаконня.

Хочу у вашу партію, давно мене не переслідувало таке відчуття, хочу змін на кращий. У всіх політичних партій в Парламенті криза Жанру. Ваша тема до душі мені, моїй сім’ї і головне батькам, завжди вони були проти всіх партій в країні, а тут вас і ваші ідеї повністю підтримали.

Я хочу бути з вами. Направляю вам все про себе і мою сім’ю, працюватиму з вами з цікавістю і надією встетить будующее з вами.

Рубан Василь, місто Торби

Як же так, якщо навіть Президент України Ющенко в.А., після свого отруєння навіть за 5 років не знайшов винного або крайнього в своєму отруєнні, зі всім своїм могутнім державним фіскальним апаратом: СБУ, МВС, Прокуратура, ФСО, Спец. Підрозділи і Спец. Частини, яких ми також містимо за наш рахунок.

Ми бачимо з вами в цьому не щонайповнішу компетентність і профанацію всіх в країні, кому тоді, для забезпечення безпеки держави всі ці роки ми платили платня, якщо вони не змогли навіть знайти реальних або вигаданих ворогів Президента України. Відповідь на це питання простій. Або бездари в системі спец. служб всіх рангів, або ворогів і не було, тоді той, хто це все заварив, організував за наш рахунок і витрачав на пошуки відьом, бісів і дияволів бюджетні гроші, повинен з’явитися перед судом і повернути засоби народу в казну держави, зокрема сплатити і незаконні перельоти, обіди, і сніданки організовані за наш рахунок.
Знаєте, виникає питання? Якщо отруйник Президента не знайдений, то що, нам тоді, говорити за нас, простих платників податків і добросовісних трудівників України, чиєю працею створюються всі народні надбання і блага в країні, за чий рахунок і працю міститься вся державна машина і надбудова нероб – держчиновників, які повинні вирішувати всі наші проблеми, знаходячись у нас на службі.
Хлоп’ята ми розраховуємо на вас. Допоможіть країні, позбавиться від прокляття трьох останніх Президентів України. Це прокляття важить над всім народом України.

Господь хотів покарати їх, а покарав нас. Ми з вами, у вашій справедливій боротьбі за народ. Про себе в додатку, хочу працювати з вами.

Ветеран ВОВ Андрій Олександрович, місто Кривий Ріг

Чому Англійська Королева має право в рік зробити два візити по протоколу, а наш “коханий і поважаний Президент здійснює візити по 5-6 разів на тиждень.

Кожен чиновник – казнокрад, будь-якого рівня, йдучи на пенсію повинен пам’ятати, що він доповів повернути сповна вкрадені і незаконно витрачені ним гроші державі і народу.

Чиновник на пенсію, незалежний через аудит, як експертиза на вошивість. Якщо людина гідно служила народу, він повинен отримати єдино разову крупну вихідну допомогу і народну фінансову подяку, але це повинні визначати ми, ті, хто всі ці роки його містив, годував і поїв. А не так, як зараз відбувається, рука руку миє. Зозуля хвалить півня, за те, що хвалить він зозулю – щасливе життя чиновників. Якщо ти йдеш на державну служби, то повинен рити як бульдозер, тоді заслужиш народну похвалу і подяку.
Ми працювали все життя, і на знак подяки навіть місця на кладовищі немає, похорони сплатити нічим. Був комуністом, дуже хочу наприкінці, хіба що останній раз в своєму житті побачити як ви цих законних злодіїв притягатимете до відповідальності.
Мені залишилося жити мало, а ось пенсію свою, вам перераховуватиму регулярно, поки не помру. Хворі легіні!
Успіхів Вам!

Микола Злобін, місто Одеса

Ми їм потрібні тільки як раби, і народне бидло, яке винне і може приносити в казну гроші для фінансування їх розваг і задоволень, оплаті і покриттю наданих нами, платниками податків ним пільг для відпочинку їх сім’єю, рідних, близьких і не тільки закордоном, зміст всіх їх коханок за рахунок розкрадання ними народної казни.

Ми потрібні їм, цієї “бездарної еліти нації” для забезпечення тусовок політичного бомонда”, зокрема за наш рахунок та народного господарства, що дико плодиться і розмножується у всіх сферах, кількості чиновників по всій країні. Чиновник – це в більшості своїй мерзотна істота, що живе за рахунок важкої праці свого “власного” народу, що робить розумний вигляд, що він, що – те розуміє в економіці держави і проблемах народу. Але головне, чому чиновник всіх рангів чудово навчився, за роки боротьби і протистояння з нами, з народними законами, це з почуттям добре виконаного обов’язку крадені і ділити з вищим керівництвом народні гроші і далеко їх ховати. А ті чиновники, які їх же і перевіряю, вдають що все гаразд і нічого не відбулося. За тривалі роки стабільного грабежу країни і народу України, всі Президенти зуміли прищепити у наших Чиновників при, передачі владі один одному, і зберегти стабільне велике колективне відчуття кругової поруки в ешелонах влади, не піднімати у минулому, сьогоденні і майбутньому питань, про розкрадання ними народного надбання.
І якщо ви, мерзотні керівники країни і чиновники, довели всіх нас платників податків країни до такого стану: “Як ви, нам прокляті в цій країні набридли”. Ми вам покажемо таке, що вам буде мало місця не тільки на Україні, але на цій планеті. Земля у вас горітиме під ногами. Повірте, що ви з награбованим ніде від нас не сховаєтеся, краще самі визнайте свою провину і поверніть все викрадене у країни і народу. Наша помста вам буде суворою, але справедливою. З цією думкою ви повинні засипати і прокидатися в жаху і страху від наший мести вам, за ваші лиходійства в Україні і їх наслідки.
Хочу бути у ваших рядах, заздрю вам, але на жаль я інвалід інтернаціоналіст, без ніг, привертайте мене до вашої роботи, я роблю на комп’ютері чудеса, можу швидко друкувати і розсилати електронну пошту. Я вам потрібний, але більше всього ви потрібні мені.
Після прочитання звернення у мене відкрилося друге дихання.
Ми з них за все запитаємо. Я з вами піду до кінця.

Кукуаре Віталій, місто Харків

Хочу особисто звернеться до керівників Міжнародного Проекту “ЖИТТЯ” з пропозицією, мало того, що б партія містилася тільки за рахунок платників податків,так ваш проект ще і повинен забезпечити через “Центр захисту має рацію і свобод платників податків”

Надання допомоги нам і супровід юридичним захистом всіх нас членів партії, платників податків країни, щоб цим негідникам і бездарності було зрозуміле на все життя, що залишилося, що закони в Україні, в наший країні писані для всіх і працюють, що Конституція і Закони в Україні єдині і зобов’язані всіма виконаються без коментарів, а якщо кому – те закони не писані, то його місце на лаві підсудних. Закон є Закон, і нічого його писати під себе, під свою персону. Хай це буде по всій Україні мільйон, два, три мільйони наших юристів і адвокатів в областях і районних центрах, ми винні, захистити себе Законом як біблією. Ми повинні їх містити за свій рахунок, тоді я і моя сім’я буде постійна знати, що ми не залишимося наодинці зі своєю бідою і своїм горем. Ми знатимемо, що всі надійно захищено від свавілля чиновників, і вони будуть нами не просто покарані і відповідять згідно із законом, але будуть нами знищені соціально і економічно як особи в наший країні. Злодій повинен сидіти у в’язниці, а не жити за наш рахунок – платників податків і створювати нам постійно проблеми.
Платники податків, давайте змусимо їх поважати наші закони! Я юрист і готовий організувати допомогу людям в протистоянні з чиновниками і захисті їх прав. Про себе в додатку.

Валерій Пільгуй, місто Донецьк

Найцікавіше, що така ж проблема коштує в кожній країні миру. Від цих бездар – чиновників страждає все населення планети, що живе. Платники всіх країн, об’єднуйтеся! Пропоную! Створюйте партії аналогічні ВППН, беріть за основу цей Статут і Програму і захистіть себе самих від тієї біди, яку ви ж самі містите і фінансуєте. Послідуйте прикладу ініціативної групи з України. Беріть участь в Міжнародному проекті “Мирний Водень і Енергетика” і створюйте могутню економіку своєї коханої Робіни. Не будьте байдужі до долі своєї держави, захистіть свій власний народ від ярма чиновницького свавілля, змусьте їх любити закони вашої країни і нести відповідальність за скоєне, контролюйте економіку своєї країни і дивіться куди витрачають ваші бюджетні гроші, як вирішують ваші соціальні проблеми. Яке б не було держава лояльна і ласкава до громадян, але будь-яка держава є апарат і машина насильства і захистити себе його гніт і натиску, це стратегічне і тактичне завдання ВППН. Окрім нас самих, в цьому короткому людському житті, ніхто і ніколи цього не зробить. Давайте наведемо лад в своїй країні і контролюватимемо економіку держави, не дозволимо нас обкрадати і тримати нас за дурних і нетямущих бовдурів, в своїй власній країні. Вважаю за необхідне заявити про підтримку в зборі підписів і створення ВППН. Необхідно організаторам створення ВППН, скомплектувати обласні ініціативні групи по збору підписів за створення партії, а потім на їх основі після реєстрації, створити обласні партійні організації.

Телятникова Маргаріта, місто Мелітополь

За спостереженнями політологів і прогнозами міжнародних фахівців і експертів, це найвдаліший Політичний Проект, не тільки в Україні, але і у всьому світі.

Програма Світового політичного руху платників податків, по зближенню народу і влади, приватного бізнесу і будь-якої держави миру. Цей Унікальний Проект у відмінності від все що існують в Україні і в світі, має стабільну ьсоциальную “ІДЕОЛОГІЮ” справедливості і відповідальності чиновників перед своїм народом, за вирішення його проблем і перекриття каналів розкрадання засобів зібраних платниками податків до бюджету країни, тому, саме це і є більший проблемою для всіх політичних партій, що діють, в світі. Проект створення Національних Партій Платників Податків (НППН) і Усесвітньої Асамблеї Партій Платників Податків просто приречений на успіх, а головне він не вимагає залучення адміністративного ресурсу “.
Проект з примусу до виконання своїх функціональних і посадових обов’язків чиновників всіх рангів від Президента Країни до слюсаря і двірника в домоуправлінні, всіх тих кого ми містимо за наш рахунок, за народні гроші платників податків, тих хто формує бюджет країни і створює економічну основу будь-якої держави миру.

Фомазов Олексій, місто Харків

Шановні Українці!

Кому не байдужа доля країни, хто бажає за рахунок своїх знань примножити економіку держави і взяти участь в політичному русі і становленні в створенні Всеукраїнської партії платників податків, в юридичному і економічному супроводі проекту “ЖИТТЯ” в Україні, в управлінні державою, в створенні структур економічного і соціального контролю за використанням бюджетних коштів як високоосвічений фахівець, очолювати молодіжне крило партії ВППН в центрі і на місцях, направляєте свої пропозиції, як я в адресу організаторів проекту створення Всеукраїнської партії платників податків.

Хто бажає присвятити себе активній боротьбі за щастя свого народу, направляйте свої анкети – резюме, копію паспорта, контактні телефони в адресу оргкомітет створення ВППН, повідомите свої побажання, можливості і напрям діяльності в своєму регіоні, ваші організаторські здібності, досвід і можливості управляти великими колективами, досвід партійної роботи.

Артур Мюллер: Міжнародний експерт в області партійного будівництва, психології і соціології. Антикризовий менеджер стратегії економічног

Я розумію, що у всіх партій в Україні криза політичного жанру і альтернативи подальшого перспективного розвитку у них просто немає, далі політична безвихідь і неспроможність будь-яких ідеї лідерів існуючих партій. Тому, ті хто себе не заплямував в історії розвитку України, має непідкупну народну любов і довіру, запрошуємо вас в Проект “ЖИТТЯ”, по захисту Конституційних прав і свобод платників податків . Ви всі зможете принести користь рідній Україні як майбутні члени ВППН в партійному будівництві, як фахівці в області Високих Технологій і у всіх областях передової науки і техніки, передасте свій безцінний досвід не тільки молодому поколінню своєї країни, але і навчатимете фахівців закордоном, будувати промислові об’єкти і фабрики в 79 країнах світу, що беруть участь в проекті по створенню Міжнародного Технічного Консорціуму “Нові екологічні і Енергетичні Проекти”, Міжнародного Екологічного Проекту ” Мирний Водень і Енергетика”. З матеріалами МТК “НЕЕП” і МЕП “МВЕ” можна ознайомитися найближчим часом на сайті : http://www.peaceful-hydrogen.com

Киріллов Кирило, місто Харків

Я студент 3 курси інституту, хочу брати участь в створенні молодіжного крила партії, можу вести агітаційну роботу серед молоді і студентів. Ідеї ваші мені сподобалися, ви правильно все пишіть, країні потрібна допомога для позбавлення від пройдисвітів і краху борів. Направляю вам свої анкетні дані і копію паспорта, включайте мене в партійну роботу в моєму регіоні. Маю пропозицію, щоб спростити збір підписів в регіонах необхідно на базі ініціативної групи, створити регіональний організаційний комітет. Понад усе в проекті ВППН мені подобається те, що не потрібний нам адміністративний ресурс, є ідея захисту всього народу України, кожному членові партії ВППН роботу в проекті “Мирний Водень і Енергетика”, юридичний супровід, забезпечення і захист від бюрократичної машини держави, яку ми так само і містимо сьогодні. Ми дійсно Економічна основа і база держави.

Євген Вікторович і Наталія Іванівна, Чернігів

Шановні земляки! Прочитав Програму і Статут ВППН, узяло за душу – це моє.

Всі ви є Платниками Податків. Буде здорове, якщо ми візьмемо участь в міжнародній соціально – економічній, правовій програмі по захисту Конституційних і Цивільних прав і свобод Платників Податків. Реалізація Проекту “ЖИТТЯ” і створення народної економічної партії Платників Податків. Цей проект ще і супроводжує іншою Транснаціональною Мега-серія Програми “Мирний Водень і Енергетика”, розробленою групою Авторів во розділу і під керівництвом Шамардіна Ігоря Михайловича. Принаймні, організатори ВППН окрім створення партії пропонують нам взяти участь і в проекті Високі технології і створенні нових робочих місць в Україні і за кордоном. Крута програма і проект. Я і моя дружина учені, сидимо без роботи і грошей. Українська промисловість вся “убита”, діти голодні, працювати ніде. Працедавець, нас всіх не на бачить, ходимо на роботу в надії, що хто те перерахує гроші за відвантажену продукцію і отримаємо, що ні будь до зарплати. Порушені розрахунки між підприємствами. Оборотні гроші з обороту заводу і економіки країни вимила інфляція, гроші знецінилися. Втомилися жити в невідомості. Краще жахливий кінець, чим жах без кінця.

Ми готові боротися спільно з народом, проти свавілля і розкрадання бюджетних грошей у складі ВППН, за щастя наших дітей, а у нас їх четверо. Направляю відомості про себе. Наша сім’я перерахує вам гроші, на жаль поки не багато, але ми хочемо як ні будь вам допомогти.

Микола Убейкобиленко, Ваш політичний боєць, потомствений козак, викладач у ВУЗі

Невже незрозуміло, що ми Платники податків є економічною основою держави, ми формуємо бюджет країни і фінансуємо всі соціально економічні програми в суспільстві.
Нас всіх використовують. Свавілля чиновників від держави і влади принижує і ображає платників податків. Чиновники забули, що вони живуть і існують тільки за рахунок праці Платників податків. Міняється влада, а глибокі соціальні, економічні і правові проблеми залишаються в суспільстві!

Мені здається представлений Проект, дозволяє змінити життя людей на кращий, в будь-якій країні на наший планеті. Протистояння Платників податків, власті і держави доводять економіку країни до абсурду. Боротьба в країні декількох лідируючих партій і божевільне жадання влади їх лідерів, розривають країну і приводять до протистояння в суспільстві. Об’єднаєте свій народ на соціально – економічних і правових принципах розвитку суспільства. Люди не дайте політичним вампірам, тимчасовим виконавцям і вандалам – чиновникам від влади знищити все, що створене нами Платниками податків – народом країни. Платники податків України, добивайтеся створення соціально – економічних, високорентабельних і глибоко – інтегрованих господарюючих структур реального сектора економіки, в рамках Міжнародного Екологічного Проекту ” Мирний Водень і Енергетика”, Міжнародного Технічного Консорціуму “Нові Екологічні і Енергетичні Проекти”. Створення нових робочих місць, дозволить нам упевнено дивитися в майбутнє. Підтримую ідею створення ВППН. Хочу допомогти Вам, організувати роботу комітету із збору підписів в Львові. Листом повідомлю вас про себе.
Повідомите номер розрахункового рахунку для поповнення карти, хочу перераховувати вам гроші щомісячно. Успіху і щастя вам.

Віктор Балакирев, вчений (направляю вам свою автобіографію, копію паспорта для участі в роботі і перераховую місячну зарплату у вигляді бе

Унікальна ситуація. Ніби як, Ми всі з вами присутні при історичній події.
Ми з вами живемо на Україні і присутні при створенні в світі нового політичного порядку і нового напряму розвитку суспільства.
Нарешті всі перестануть ділити владу і займуться розвитком економікою своєї країни.

Демократи, соціалісти, комуністи та інші ..исты і покидьки, які захоплювали владу в країні, ділили соціальне суспільство на бідних і багатих, з родоводу і без такої, нарешті перестануть, мутити воду, красти наші бюджетні гроші і підуть в історію розвитку суспільства, а економіка життя і здоровий глузд візьмуть верх над божевіллям політиків і ми заживемо не тільки для себе, але і свого соціально захищеного суспільства. Праця на благо суспільства, впровадження Високих технологій і технічний розвиток земної цивілізації стане основним завданням всіх країн світу. Створення в кожній країні миру Народної партії Платників податків (НППН), яка має економічну і соціально – правову спрямованість, об’єднає населення не тільки країни, але і всього світу, навколо проблеми захисту має рацію і свобод Платників податків від свавілля чиновників, держави і власті, яких ми містять за рахунок своєї титанічної праці. Багато хто, на жаль, ще не розуміє, що цей Проект настільки могутній, що затьмарить все те що раніше було створене в світі. Я брав участь в різних партійних рухи і разом з цими партіями коливався то в право, то в ліво. Лідер божеволіє, зводить рахунки з опонентами, а ми всі члени партії страждаємо, та і сказати нічого не сміємо, ініціатива була завжди карана і у Нього і у Неї. Набридло підстроюватися, одна назва демократія.
А ось якщо Партії і Асоціації платників податків країн, Європи і Миру об’єднатися на економічній і політичній основі те створять новий економічний порядок в світі, і прогресивніше можна буде управляти розвитком земної цивілізації.

Гордієнко А.В., Співробітники економіко-правового Університету та інші.

Уважно вивчив документи, представлені на сайтах. Скажу що все дуже серйозно.
Розробники проекту підійшли конкретно. Несподівано, що в Україні є такі талановиті люди.

Остаточно переконався в тому, що основне завдання і мета цього соціально-економічного і правового Проекту благородне і гуманне. Треба нам всім Платникам податків об’єднатися навколо створення ВППН і протистояти штучно створеній не здоровій ситуації в країні. Не дозволити чиновникам посилити наше складне положення і наше життя в Україні. Треба зробити все, що б намічене авторами проекту “Життя”, відбулося в першу чергу в наший країні, а не закордоном, а саме:
– створення Міжнародного Технічного Консорціуму “Нові Екологічні і Енергетичні Проекти”;
– створення в країні інфраструктур транснаціонального Мега-серія Проекту “Мирний Водень і енергетика;
– створення в країні Народної центристської економіка – правовій партії Платників податків (НППН);
захист Конституційних і Цивільних прав і свобод платників податків країни;
підняття і розвиток економіки Держави, за рахунок впровадження прогресивних “Високих Технологій”;
– створення і розвиток єдиного внутрішнього і зовнішнього економічного самодостатнього простору, для всіх держав учасників міжнародного Проекту, за рахунок впровадження “Високих Технологій”.
– вирішення соціально-економічних завдань на території держав з населенням 4,6 мільярда чоловік;
– вирішення світових проблем екології, глобального потеплення і зміни клімату планети;
зняття створеного економічного і енергетичного навантаження на платників податків, за рахунок впровадження “Високих Технологій” і різкого зниження вартості на енергоносії в країнах світу.

За Проектом створення ВППН і впровадженням нових технологій майбутнє. Я хочу бути в Проекті і брати участь в створенні першої партійної організації ВППН в Україні по захисту має рацію і свобод Платників податків. Інформацію про себе і своїх товаришів, для спільної партійної роботи направляю вам. Включите нас в оргкомітет створення ВППН, ми готові захищати себе.
Успіхів Вам. Готові надати добродійну допомогу, перерахувати гроші на створення народної партії.

З повагою Іван Дмитрович.

Мені, як директорові інституту сучасних політичних технологій, був цікавий аналіз документів представлених на сайті.
Документи показують, що колективом авторів Проекту проведена колосальна робота.

Платники податків повинні розвивати реальний сектор економіки і прагнути до впровадження атомно-водневої і водневої енергетики, переводити економіку на рейки альтернативної, поновлюваної, нетрадиційної енергетики і паливних елементів на базі нанотехнологій і наноматериаллов. Думаю, що всім країнам доцільно і необхідно перейти від водневої енергетики до водневої економіки, за участю Авторів Міжнародного Екологічного Мега-серія Проекту “Мирний Водень і Енергетика”. Платники податків, беручи участь в економіці розвитку суспільства, є економічною основою будь-якої держави, формують бюджет країни і фінансують всі соціальні програми. Платники податків, як соціальний клас, зобов’язані захистити Вітчизну, себе, свої сім’ї, рідних і близьких від несправедливості і свавілля з боку чиновників від держави і влади. Життєвий девіз “платники податків всіх країн об’єднуйтеся”, необхідний сьогодні для вирішення правових, соціально – економічних, екологічних енергетичних, внутрішніх і міжнародних проблем, за участю всіх країн ЄС, ОЧЕС, СДС, БРІК, АТЕС, світових фінансових установ, інвесторів і за підтримки ООН. Дорогі Платники податків, об’єднаєтеся для створення реального сектора економіки, на основі світових практик розвитку суспільства і загальновизнаних міжнародних правових і юридичних принципів розвитку земної цивілізації! Готовий надати Вам, і вашим співробітниками необхідну консультаційну допомогу в питаннях партійного будівництва.
Маю велике бажання, спільно з Вами розвивати проект створення ВППН на Україні і в світі у вигляді Усесвітньої Асамблеї Партій Платників Податків . Ми маємо фонд і надамо Вам фінансову допомогу у вигляді добровільних пожертвувань.

Геннадій Євгенійович, політичний ув'язнений

Дорогі Платників податків, Юридичних і Фізичних осіб Країни!

Всі ви є Платниками Податків в Україні! У нас у всіх одні і ті ж проблеми.
Проблеми, які нам створюють чиновники від влади і держави. Маю велике бажання сам і запрошую Вас всіх, взяти активну участь в реалізації Національного соціально – політичного і економіка – правового Проекту “ЖИТТЯ”, по створенню в країні справді народній економічній партії по захисту має рацію і свобод всіх Платників Податків.
Друзі, повірте мені, партійний проект, який має ідеологію і якому не потрібний адміністративний ресурс, щоб ламати народ через коліно і примушувати їх голосувати за всяких виродків, це жорстко! Скільки народу України, нас з вами купили політики, продали і знову купили. На площах ми стояли за них, а вони нас обібрали до нитки, грошей на похорони немає. Скільки доль вони калічили і зламали нам. Скільки людей вони загнали в безвихідь і поламали їм життя. Скільки біди в наші сім’ї вони принесли ці зухвалі Українські чиновники. За шматок сала країну продали з потрухами. Їх халдеї, зіграли на наший юридичній неписьменності, бідності, убогості і відібрали у нас землю, акції, ваучери, заощадження, підприємства і квартири. Ми платники податків є економічною основою держави і могутності його розвитку. Ми формуємо бюджет країни і фінансуємо все соціально – економічні програми держави! Ми вимагаємо до себе пошани і уваги за свою працю на благо суспільства, юридичного, правового, екологічного, економічного і соціального захисту від свавілля, хамства, образи і постійного приниження нашої особистої гідності чиновниками від держави і влади! Підтримую ваші життєві ідеали і принципи, викладені в програмі Партії і Статуті, хочу бути членом вашої партії. Сподіваюся на вашу допомогу і раду як далі жити, прошу допоможіть знайти хорошу роботу синові. Перераховую Вам всі свої заощадження на створення партії ВППН, сподіваюся, що ви країну витягнете з цього дерма. Втомився не жити, а мучиться, і страждати з вини негідників в цій країні. Хочеться отримати позитивних емоцій і змін на кращий в суспільстві.
Сьогодні маємо те, що маємо, а є шанс все різко змінити на кращий в наший життя.
Не дарма ж я, всі роки страждав і чекав цей щасливий день в моєму житті.

Анастасія Омельченко, пенсіонерка, учасниця ВОВ.

Набридло все!
Давайте разом, щось зробимо в наший убогій, убогій країні.
Дорогі Громадяни, беріть сміливіше в регіонах ініціативу створення ВППН в свої руки, а згодом і контроль за бюджетним “коритом” країни!

Ці свині розтягнуть перед виборами все, що ще залишилося в країні. Створюйте і очолюйте Організаційні Комітети ВППН на місцях, по створенню майбутніх партійних організацій і інфраструктурних підрозділів Всеукраїнської Політичної Партії Платників Податків. Інформуйте про свої ініціативи, проблеми і дії в регіонах, своїх товаришів. Повідомляйте про свою роботу на місцях – Штаб і Оргкомітет Створення ВППН. У цьому проекті є місце подвигу. Молоді активісти, студенти, колгоспники, робочі, учені, трудівники країни – Народ України! Повірте всім Ви, маєте унікальний історичний шанс проявити свої кращі особисті якості, організаторські здібності і можливості. Ви можете довести всім, що ви маєте талант, можете бути кращими в своїй справі, у тому числі і антикризовими менеджерами, талановито і сумлінно управляти економікою і багатствами своєї багатостраждальної Батьківщини.
Об’єднуйтеся всі в країні під веселковим прапором ВППН, для збору підписів і засобів партії в регіонах, на підтримку створення ВППН і демонстрації наший непохитної народної сили, по захисту Конституційних і Цивільних прав і свобод Платників податків України.

Георгій Дмитрович, колишній директор крупного заводу, пенсіонер платник податків України

Як не дивно, але Ви всі Громадяни України, щомісячно платите гроші до бюджету, на утрамання величезної бюрократичної машини!
Невже ви не в змозі фінансувати і містити власну партію ВППН, яка захищатиме ваші права і свободи, Вас особисто і ваші сім’ї щодня протягом доби. Захищати від цієї могутньої державної чиновницької бюрократичної машини, – розробленої роками системи насильства Платників податків. Ваша особиста моральна і фінансова підтримка потрібна партії, але перш за все, нам, нашим сім’ям, нашим рідним і близьким. Збирайте підписи! Висилайте їх в адресу оргкомітету. Зібрані нами списки з підписами і засоби на підтримку створення ВППН, будуть вашим внеском в загальну справу партійного будівництва ВППН на Україні. Фінансові кошти на організаційне будівництво на підтримку створення партії ВППН, направляйте в адресу Громадської Організації “Центру захисту прав і свобод Платників податків “ЖИТТЯ”, який призначений захищати нас за участю ВППН. Як я зрозумів, списки з підписами повинні відповідати вимогами Мінюсту по створенню і реєстрації партій в Україні і це є на сайті (http://www.vppp.org.ua). Пропоную, списки наших регіональних Активістів і представників Оргкомітетів (майбутніх керівників і членів партії) в областях, містах і районах необхідно розмістити на сайті партії ВППН.
Треба зробити так щоб, тут ми могли знайди контактні телефони наших партнерів, регіональних представників для зв’язку з ними на місцях, при управлінні проектом створення партії.
Підтримаю тему створення партії матеріально.

Миколаїв Ігор Вікторович, колишній парторг заводу.

Пропоную після реєстрації партії ВППН в Мінюсті, на базі створених Організаційних комітетів, створити обласні партійні комітет і структурні підрозділи організації, для роботи в регіонах і на місцях, для протистояння хамству і нахабству чиновників від держави і влади. Ми, чесно кажучи, втомилися постійно бути беззахисними перед ними, треба об’єднуватися і давати відсіч цій могутній бюрократичній машині. При всіх відділеннях ВППН треба, що б знаходилися юристи, що постійно діяли, – консультанти регіонального “Центри по захисту Конституційних прав і Цивільних свобод платників податків “ЖИТТЯ” і представляли наші інтереси. Необхідно всім нам об’єднається, узяти бюджет під контроль, і захистити наші інтереси, інтереси рідних і близьких в цій країні з неправильними політиками, скільки можна знущатися з нас. Перераховую гроші в підтримку і направляю вам свою анкету.

Юрій Іванович.

Юрій Іванович.
Людина який постраждав від “законності і справедливості” Українських органів Правосуддя і не знайшов справедливості в своїй державі.

Пропоную, партії містити юристів тих, що захищають наші інтереси, Платників податків.

Якщо ми себе не захистимо, і не створимо систему захисту, то це за нас ніхто не зробить. Міліційні палиці, судові тяжби, грубість прокуратури відчув на собі, правди так і не знайшов і допомогти нікому, в цьому болоті влади кругова порука. Прошу Вас всіх, Платників податків, допоможіть швидкому збору підписів і швидкої реєстрації партії. Дайте мені, будь ласка, партійний квиток і мандат і я підніму народ України, ми наведемо лад в своїй країні, а з цих запитаємо по всій строгості закону. Необхідно підняти всі закриті кримінальні справи. Перевірити витрати бюджетних коштів, в країні (за останніх 15-20 років). Провести аудити членами партії ВППН і розібратися, куди зникла економіка держави Україна. Ми платники податків України профінансуємо цю роботу і повернемо гроші в економіку держави, а створивши партії в інших країнах, заблокуємо рахунки викрадених засобів і зарубіжжям, скільки можна це терпіти. Руки сверблять, так хочеться працювати на благо суспільства.
Висилаю своє Резюме і дані про себе. Направляю вам на розрахунковий рахунок гроша на підтримку створення партії ВППН.
Пропоную на сайті партії ВППН розмістити, інформацію не про суми перераховуваних грошей, а про кількість перекладів на підтримку створення партії ВППН, це кількість людей що по всій країні підтримують цей проект і майбутні члени Всеукраїнської Партії Платників Податків.

Станіслав Миколайович, Платник податків.

Представляєте друзі ! Хлоп’ята у сусіда вкрали козу дух років від народження, їх засудили і дали по чотири роки. А ті, хто краде бюджет країни, гуляють безкарно на волі. Все “панове” не залежно від “сану, стани і посади” повинні розуміти одне, Закон суворий, але справедливий. Закон, є Закон, для всіх громадян України, у тому числі і для “недоторканних”. Ми Платники Податків здатні примусити і змусити всіх чиновників – бюрократів від влади, що діє, сумлінно виконувати свої прямі функціональні обов’язки і поважати Українські Закони, що діють. Не робити з наших Законів “Решето і друшляк, не показувати законами циркові фокуси і чудеса”. Сьогодні Закон в країні як “дишло, – куди повернув туди воно і вийшло”. Ми не дозволимо витворяти з нашими Законами біси що, в догоду якого ні будь пройдисвіта, зокрема далі гробити убогу, змучену, скорчену і горбату стару – “Демократію”. Ціла численна армія юристів ВППН повинна колобродити по всій країні і захищати наші права в судах, прокуратурі, міліції, СБУ, і не просто юристів, а юристи члени партії ВППН повинні захищати і відстоювати законні права Платників податків у всіх регіонах України. Юристи партії ВППН, змусять закони наший країни працювати на Український народ і Платників податків. Захищати скрізь наші суверенні Конституційні і Цивільні права і свободи. Державна машина, чиновники і влада не встоять від справедливих і законних вимог Платників податків України. Платники податків України, об’єднуйтеся в боротьбі за свої права і свободи! Керівники, службовці і робочі нашого підприємства підтримують ваші пропозиції по створенню ВППН і зобов’язуються 1/3 зарплати перерахувати вам, для проведення організаційної роботи із створення партії. Рішення ухвалене загальними зборами колективу. Прошу Вас, прислати до нас регіонального представника Оргкомітету створення ВППН.

Марк Сергійович, ліквідатор Чорнобильської катастрофи.

Приємно усвідомлювати, що Ініціатором створення Всеукраїнської Партії Платників Податків (ВППН), виступає Оргкомітет і Громадська Організація “Центр захисту має рацію і свобод Платників податків – “ЖИТТЯ”. Шановні громадяни, вважаю, необхідним звернеться до організаторів проекту, з пропозицією, слідує поточну інформацію про наший роботі в регіонах і детальнішу інформацію про Проект “ЖИТТЯ” і його створюючі інфраструктурні підрозділи розмістити на сайтах. Якщо ви, мої співвітчизники – Платники податків України не байдужі до долі своєї країни. Якщо ви втомилися від свавілля, хамства і грубості чиновників, яких ви щодня містите і годуєте за рахунок своєї праці, то включайтеся в боротьбу проти їх свавілля, беззаконня і несправедливості спільно з ВППН, по захисту наших Конституційних і Цивільних прав і свобод Платників податків, в наший понівеченій бездарністю країні. Шановні бойові друзі, відстоюйте свої Права і Свободи Платників податків – громадян України, на гідне життя в своїй багатостраждальній країні, на Батьківщині наших історичних предків! Інформацію про себе висилаю вам. У своєму регіоні, готовий очолити обласний оргкомітет створення ВППН, готовий підтримати проект фінансами.

Геннадій Вікторович - колишній керівник аналітичного центру, головного розвідувального управління озброєних сил СРСР, військовослужбове

Пропоную оргкомітету створення партії, розглянути питання, всім хто працює на партію ВППН, надавати працевлаштування в рамках Міжнародного Екологічного проекту “Мирний Водень і Енергетика” і проекту “ЖИТТЯ”. Все хто відстоює інтереси партії ВППН і платників податків в судах, тобто фахівці: адвокати, юристи, економісти і так далі, повинні бути членами партії ВППН. Все хто розраховує на підтримку партії ВППН, і рішення питання свого подальшого працевлаштування зобов’язані підтримувати її матеріально і щомісячно платити партійні внески в парторганізацію, по місцю постановки на облік. Партійній організації ВППН необхідно строго питати зі своїх членів за партійну дисципліну і дисципліну сплати партійних внесків, які йдуть на захист має рацію і свобод Платників податків від свавілля і образ з боку чиновників, держави і влади! Партійні внески повинні поступати, на єдиний консолидованный розрахунковий рахунок, для формування бюджету партії і його контролю партійною ревізійною комісією. Частину партійних внесків направляти в регіони для розвитку мережі партійних організацій, а частину залишати в центральному апараті партії. Створювати в центрі на місцях резервні партійні фонди, зокрема організувати не залежні профспілкові і пенсійні фонди для членів партії ВППН. Активно вести житлове будівництво для членів партії Платників податків країни. Партійні Внески ВППН вважаю за необхідне прямувати на вирішення стратегічних і тактичних завдань Партії, а також:
– на вміст співробітників партійного апарату ВППН в центрі, регіонах країни і на місцях;
– на захист Конституційних і Цивільних прав і свобод Платників податків України;
– на зміст юридичного апарату партії, по наданню правової допомоги при захисті Платників Податків;
– на організацію робіт “Центру захисту має рацію і свобод Платників податків “ЖИТТЯ”;
– на підтримку сімей членів пострадавших при захисті Законних Конституційних, Цивільних прав і свобод платників податків і громадян України;
– на надання термінової матеріальної і медичної допомоги членам партії ВППН;
-на підготовку кадрового складу партії і перепідготовку фахівців різних економічних, екологічних, енергетичних, енергозбережних і інших спеціальностей необхідних для діяльності ВППН;
– на випуск періодичних друкарських партійних видань і висвітлення роботи партії в масах
-на заохочення гідних і активних членів партії;
-на оздоровлення дітей членів партії, захист материнства і збереження генофонду;
– на організацію і проведення партійних заходів в країні і зарубіжжям.
Я у віці, але хочу свою працю і невеликі засоби вкласти в створення партії ВППН. Жовтнева революція і весь “Інтернаціонал” не зможуть змагатися з цим Мега-серія Проектом. Це унікальний, великомасштабний Проект по захисту має рацію і свобод людини, а головне він з могутньою ідеологією, але до здивування дуже мирний. Я б сказав, що цей проект настільки могутній, що він створить для багатьох партій в світі серйозні проблеми. Він просто безнадійно успішний, а головне ідея авторами випущена в світ і зупинити її, як людську думку вже не можливо. Дорогі Керівники держав і різних партій, а так само їх члени і помічники членів, пакуйте валізи і збирайтеся в шлях. Якщо ви щось прихопили, або незаконно узяли в цій країні, або опинилися не чисті перед законом і народом України робіть заздалегідь свої виводи. Якраз з цією партією ВППН, ви горе еліта і лідери України не зможете, ніколи не домовиться, вони мають могутній самостійний мега-серія проект по захисту має рацію і свобод Платників податків України. Всі ці роки ви дружно знущалися з них, а зараз прийшов час відповідати за всі лиходійства перед народом. У них пошитий такий “парадний фрак” – Мега-серія проекту, який накриє вас всіх і відразу так, що доведеться за всі ваші досконалі лиходійства за ці роки відповідати з повна і кое- що повернути. У вас є тільки один варіант знайти з ними взаєморозуміння, тобто пройти відчистку вашої душі, тіла, мізків і серця. Ви ще можете скрутити в країні свої бездарні антикризові програми, а може навіть, станете рядовими членами партії ВППН, але тільки на загальних підставах демократичного централізму в глибокому розумінні цього слова. Повірте ВППН “бабу ягу або як прийнято говорити свого лідера”, вони виховають у власному колективі і корону на голову пройдисвітам ніколи вішати не будуть, а ось відповідати кое – кому доведеться за все – це точно. Успіхи вам хлоп’ята, хорошу справу ви задумали. Жалко, що мені здоров’я і лікарі не дозволяють активно пересуватися. Мені б скинути років сімдесят, так я б ще і нічого. Спасибі щиріше Вам, старого порадували.

Передерій Борис, місто Первомайськ

В день Святої Трійці наткнувся на сайт ВППН. Це ж треба!.. Слава тобі, Господи! Нарешті народ почав прокидатися від гіпнозу цих: як ви там пишете: <косатыхи <проффесорствующих . Адже точно. Вчора я їх послухав. Знову лестощі, брехня, підлабузнювання, лебезение перед народом. Цей безбожник <проффесор прийшов в Лавру, збудував собі фон з інвалідів, старих, підстави і : чеше по писаному. Зрозуміло, що <смиренненькие за сотню гривень на <рило, йому поддерку зображають. Тьху!
Тут же і Вертівшись дзигою на екран виповзла. Те-то, що <Дзига, так млосно та ласкаво. Прямо з придыхом, аж очки закриває, як крыловская лисиця: Ні, вже, люди, не дайте зробити з себе в черговий раз <ворону . Тоді вони у нас останній шматок сиру ураз віднімуть. А сирий цей – наше виборче право. Піддамося на їх лестощі, клітинка-то і закриється, років отак на десять. Нас спочатку позбавлять виборів, а там і рот заткнутий. Шпурнув кілограм гречки – жуйте, але мовчки.
Кому ще не ясно, що таких кандидатів в Президенти, як Богословська, Тігипко рухає саме <Янек, щоб наші голоси в його користь зволікали. Люди, читайте програму ВППН, там все про це сказано. Підтримаєте мужніх мужиків. Ось куди треба обертати свій погляд, тому що її створює сам народ. Ющенку, Раді, Уряду – віри немає. Там у них злодій на злодієві сидить і злодієм поганяє, ну, ще янековы масажисти і водії. Та ще синок з інтелектом течки. Отже ВППН – краще, що ми, народ, можемо їм протиставити. Особисто я двома руками за таку партію.

Киріллов Євгеній Семенович, місто Харків

Оргкомітету ВППН. Прочитав Програму партії. Так, багато нового, конкретного, хоч і не безперечного. Скажу так – віє свіжістю. Не все ще вигострено. Але ж це і не та цвіль, якою тягне від <бютовской, <пээровской, націоналістичною, <оранжевойи інших партій: Що, на мою думку, в програмі треба б врахувати:
а) Раз пропонується парламентська республіка і вибори президента в парламенті, то треба передбачити і його обов’язкову щорічну звітність, а не послання по його розсуду: <хочу – не хочу :
б) У нас стала нормою покупка депутатських мандатів, підкуп виборців йде майже у відкриту – 100, 150, 200 гривень в обмін за голос. Як в <Мертвих душах : Треба ввести Конституційну норму: кримінальна відповідальність організаторам з позбавленням має рацію коли-небудь висуватися на виборах, а партія, викрита в підкупі, – негайно знімається з виборів і позбавляється права в них брати участь не менше двох термінів. Викрита повторно – закривається вирішенням суду. Це охолодить спраглих власті корупціонерів.
в) Про корупцію у владі. Верховна Рада проголосувала закон про заходи до хабарників. Курям на сміх! Звучить приблизно так: крадьте, але не більше 10тыс. доларів. Треба передбачити такі заходи кримінальної і моральної дії до хабарників – чиновників, щоб після від’їзду терміну не менше 10 років, вони довічно позбавлялися права посідати посади держслужбовців. Лопату в руки і хай риють траншеї замість нещасних жінок.

Кисельов Олександр Олександрович, місто Київ.

Народним слугам:
Біліють стіни серед будівель, людей приковувавши погляд
А в залах прибраних килимами, вельможні пани сидять.
Тут слуги нашого народу, з турботою про країну твердять
А ми на них з тугою поглядаємо, як двісті – триста років тому.
Очманіла думка терзає розум – не вже те слуги нам потрібні?
Коль ми себе годувати не в силах, – навіщо ще чужі роти?
Навіщо така держава, що в крадіжці все прогнило?
І владою нібито народною, себе почесно нарекло.

Як швидко ви людей забули, переступивши поріг палацу
І клятву, що вчора давали, ви забули до кінця.
А може пригадати Пугачова і під козачий вольний свист
Пройтися по вас нагайкою хльосткою, щоб знали, що народ сердить.

Дивишся і брехня б вся зникла, і порідшали ураз ряди
І лише ті залишилися в залі, кому нагайки не страшні.
Бути, може так, ви б згадували, що слуги ви рідної країни
І правдою їй служити повинні ви, і клятві бути завжди вірні.

Юрій

Друзі!
Ваша ідея створення партії на перший погляд не має раціонального зерна (платники і неплатники податків, домогосподарки, вагітні і не вагітні жінки), але це лише на перший погляд. Якщо глибоко ознайомитися з документами створення Всеукраїнської партії платників податків і з її ідеологією, то виникає питання: “Чому ми всі ці останні роки мучилися і страждали, ради чого? Чому ви створення Всеукраїнської партії платників податків не реалізували сім років тому, коли ви його розробили і запропонували всім партіям в Україні, об’єднатися під веселковим прапором вашого проекту ВППН і представили його світовій спільноті. Багато що могло б змінитися в кращу сторону в Україні. Мабуть всьому свій час, ситуація і передумови повинні дозріти в світі і в країні.

Натисніть тут, щоб відобразити текст листа повністю »

Так, дійсно платники податків миру поставлені в саме незручне положення. В світі виник наднаціональний прошарок, так би мовити нова еліта суспільства. Ці люди тісно зрослися з владою, найбільшим бізнесом і на політичному рівні вирішують всі і вся. Ми платимо, непомірні податки і розраховуємо, що за це отримаємо ефективне управління країною, але у результаті знаходимося фактично в новій формації, яку я називаю бюрократичним рабовласництвом. Сучасні чиновники, стали з нашої мовчазної згоди між народом і делегованою ним владою і створюють нам проблеми в країні у всьому.
Пройшли багато століть змінялися різні формації, але основна маса людей так і залишилася в рабстві і в чиношануванні. Очевидно, настав ваш час, час платників податків, потрібне щось міняти в соціальному суспільстві, але що і як?
На подив Ваші Звернення і пропозиції побудовані в рамках науки нелогістики, тому вони всесторонньо зважені, об’єктивні і прості в легкому розумінні народом будь-якої країни і миру в цілому.
Ви пропонуєте об’єднуватися платникам податків всіх країн і миру в цілому. Ради чого об’єднуватися? У яку форму? Ви пропонуєте створити світовий політичний рух і захистити платника податків всіх країн від того, кого вони створили, що містять і годують в збиток собі і своїм сім’ям багато років. Платники податків всіх країн, це виходять своеобразные “садомазахисты”, які стабільно і повсюдно оплачують знущання чиновників з себе, своїми рідними і близькими багато сторіч, але головне всі платники податків мучаться і не отримують від цього ніякого задоволення. Наступив час змінити ситуацію на користь народу і змусити чиновників відпрацювати сповна, створене ними штучне велике народне горе.
Ви говорите про необхідність створення, Усесвітньої Асамблеї політичних партій платників податків. Чи не здається вам, що ви проголошуєте новий світовий порядок створенням і реалізацією економіка – правового проекту, який допоможе всім стабілізувати ситуацію в країнах, упровадити нові високі технології і перейти від світового протистояння до загальної творчої праці. Освоєнню нових досягнень науки, нового вигляду палива, гарантувати всім світовим інвесторам поворотність вкладених ним засобів, поступальну стабільність світового економічного зростання і розвитку всіх держав миру, захисту їх від вічної усередині політичної нестабільності, протистояння і неладів в країні. Захисту свого народу від стабільно – нав’язаної хворої пропаганди нинішніми партіями, черговій політичній, національній і економічній утопії? Чому утопії? Очевидно, що в нутрії політичних партій, що діють сьогодні, з часом виникає спорідненість керівників різних рівнів і виникне нова еліта – партійний чиновницький апарат по захисту всіма ними, незаконно нажитого державного майна, нахабно відібраного у власного народу. Ну а що буде далі в країні, всім ясно! Наприклад, чиновники в боротьбі між собою добиваються успіху на виборах, і приходять у владу. Тобто вони приводять у владу своїх дітей, внуків, родичів і так далі і вони теж стають, тими ж чиновниками які гробили країну далі. Враховуючи, що всі нормальні люди прагнули і прагнуть до творення, а деякі чиновники, просто до лідерства і влади будь-якими шляхами, планка те у всіх різна. Таким чином, чиновники, в результаті змови або просто на народній хвилі, які стали такими в результаті випадкової перемоги їх партії в різних країнах світу, з часом завжди рухаються до збільшення власної влади і принципів суверенітету, відособленості усередині своїх держав, з метою захисту і збереження непорушними своїх привілеїв. Надалі ми черговий раз отримуємо те, що і маємо вже зараз, бюрократію, що заїлася, яка плювала на свій народ, хоча саме він і привів її до влади. У кожної партії свій електорат, ось вони і є той самий народ, обдурений і куплений за копійки, який зрадивши свої сім’ї і гуляє з чиновниками, на вкрадені у нього ж гроші.
Тільки Президент, Уряд і Верховна рада в Україні, вибрані під керівництвом Всеукраїнської партії платників податків і провідні політику своєї партії, під пильним наглядом і увагою її членів, не дозволить керівникові державного апарату переродитися в пройдисвіта. Керівниками держави повинні бути такі люди, якими ми повинні гордитися і ставити в приклад дітям. Ваш девіз: “Можеш зробити щось для України і свого народу, візьми і зроби!”. “Якщо ти Патріот – захищай себе і свою сім’ю від влади, яку ти створив і містиш!”
Мені подобатися ваш принциповий підхід, що керівник вашої партії повинен займатися партійним будівництвом, до останнього села і захищати через Центр захисту має рацію і свобод платників податків “ЖИТТЯ”, конституційні права і цивільні свободи платників податків, а на виборні державні посади повинні призначатися тільки члени партії, що рекомендуються З’їздом ВППН, тобто народом. Позиція партії ВППН знайти народного Президента від партії платників податків – це дуже сильний ваш крок. Сьогодні всі основні партії спочатку створені під майбутніх Президентів, а ВППН створюється для народу своєї країни і поки навіть не знає, кого народ висуне в Президенти України на майбутні вибори.
Найголовніше, що кожен громадянин країни в проекті “ЖИТТЯ”, зможе реалізувати свої конституційні права і реальні можливості тільки з цією народною партією ВППН.
Мені подобається методика і ваша пропаганда по впровадженню в партії ВППН, принципу демократичного централізму, відсутність в партії вічного проблемного і скандального лідера – це саме та, демократія, яка потрібна нашому народу. Народ винен сам, строго питати з чиновників і контролювати економіку створюваної ним держави, контролювати діяльність саме всіх своїх членів партії ВППН.
Фахівці і лідери партії повинні виникати, по рекомендації своїй народній партії для вирішення конкретних завдань, а надалі, лідерство повинне переростати в повсякденну копітку роботу і розчиняться в повсякденних успіхах партії по економічному і соціальному зростанню держави, підвищенню добробуту Українського народу. Партія має право і обов’язок строго питати за свою довіру з членів партії, при призначенні на той або інший пост.
Якщо, немає успіхів, і цього не відбувається, на короткому етапі роботи лідера, партія підготує зі своїх лав нову гідну людину. Партія зобов’язана постійно оновлювати своїх кадрів і знаходити гідних і грамотних фахівців в області державного будівництва, економіки, екології, енергетики і так далі, а головне для проведення політики партії платників податків в життя по захисту конституційних прав і цивільних свобод.
Тоді ви можете сміливо говорити про свою переконаність і вірність поглядам, про бажання служити своєму народу, і ці слова честі ВППН не зникнуть в ужитку навіть після того, як влада в країні потрапить до ваших рук. Ідеологія партії ВППН, не дозволить забруднити честь члена партії, а одне партійці строго питатимуть, і виховувати своїх членів ВППН.
А то, як представлені у вашому Обігу нинішні керівники партій, є наочним доказом моїх слів, що переродженцям і пройдисвітам немає місця у вашій народній партії ВППН. Адже ви ж могли назватися їх без регалій, але ви вказали їх всіх вірно. Ймовірно, це було зроблено з метою, винести на загальне обговорення країни і миру те, про що сьогодні говорить народ України в повсякденному житті, в побуті і на вулицях України.
Допомогти громадянам країни, людям що розчарувалися у всіх партіях, розібратися в зростанні або зниженні рівня довіри до своїх обранців, керівників держави, і визнання своєї жахливої помилки і неможливості протягом останніх 15 років виправити свій прорахунок і помилкову довіру і передачу владі в Україні пройдисвітам – чиновникам. Саме втрачена довіра народу до влади, непорядність лідерів обіцяти і не виконувати, грабувати країну і народ, підриває сьогодні авторитет всіх нинішніх партій чиновників, протягом декількох останніх десятиліть.
Такий підхід невластивий для наший новій народній партії ВППН.
Головне те, що ваша партія ВППН об’єднає все населення країни – всіх платників податків, має жорстку і досконалу ідеології засновану на тому, що платники податків є економічною основою держави і джерело формування бюджету країни, чого не може заявити жодна з тих, що існують сьогодні в Україні партій.
Що ви пропонуєте? Об’єднатися всім платникам податків країни і миру для захисту своїх прав і свобод від чиновників – бюрократів і корупціонерів, яких ми містимо? Через чергові вибори отримати конституційну більшість в парламентах миру, змінити законодавство країни, обмежити владу чиновників і змусити їх працювати на народ і свою країну, а краще всього, замінити їх всіх на членів партії платників податків.
Цікаво на основі чого? Думаю, що ви бажаєте це зробити на основі ідеології партії ВППН. Платники податків в світі містять всіх чиновників, їх сім’ї, платять мі зарплати, надають пільги, а вони як справжні “патріоти” країни, створюють проблеми Платникам податків, пригноблюють їх як рабів, в будь-якому сучасному суспільстві.
Цікаво, Ви дійсно вважаєте, що бізнесмен середньої руки, олігарх і робочий можуть об’єднатися під вашими прапорами? Мабуть так, адже вони всі Платники податків і проблеми у них з владою і чиновниками одні і ті ж. За наявності у них крупних фінансових ресурсів, чиновники з них вимагає великих грошових витрат і витрат. Вони для вас, як я зрозумів рядові платники податків, адже очевидно, що загальні інтереси можуть бути тільки у тих шарів суспільства, які об’єднані однією метою, а значить, з поняття платника податків не випадають олігархи, бо це невід’ємна частина економіки будь-якої держави і наповнення бюджету країни. Решта всіх правових питань з платниками податків, як я зрозумів, у тому числі і по протиправній і незаконній підприємницькій діяльності з цією категорією населення вирішують правоохоронні органи країни. При захисті має рацію і свобод платників податків, безпосередню участь беруть юристи ВППН і Центру “ЖИТТЯ”.
А ось політики і чиновники від держави і власті, які представляють еліту сучасної бюрократії, повинні бути позбавлені імунітету недоторканності, для підзвітності своєму народу, який висунув їх на вищі керівні посади держави.
Але навіть якщо ви виключите зі своїх списків олігархів, платників податків, що не можливо, то проблема з ідеологією для них, олігархів, все одно залишиться, або їм необхідно бути у ваших рядах членів партії ВППН або пристосовуватися з іншими партіями, під ваші народні і непохитні принципи будівництва ВППН.
Для того, щоб створити нову, сучасну ідеологію, потрібно розуміти історію, філософськи підходити до багатьом питанням. Спочатку важливо повністю виключити всяку користь. Не повинно бути в країні державних рахунків для пожертвування, народ і без цього достатньо платить як платник податків в державну казну. Єднання народів країни і миру не повинне йти в розріз, з вашими поглядами по створенню Усесвітньої Асамблеї політичних партій платників податків. Погляди і існуючі світогляди, які панують в світі вже декілька сотів років, заважатимуть реалізації вашого транснаціонального проекту “ЖИТТЯ”. Подивитеся, як виникли США. Адже процес становлення могутньої держави проходив в ідеологічному руслі протестантизму. І інакше ніяк. Тільки нова культурологічна і теологічна основа, може створити умови для виникнення нового економіка – правового проекту.
Окрім цього, важливо виразно уявляти, як повинно будуватися економіка правове управління, якими функціями повинна займатися бюрократія, до якого рівня бюрократії дозволено втручатися в особисте життя кожного громадянина, який розмір податків повинен бути в країні і багато що, багато що інше, в теж час, не поглядаючи, на релігію і віросповідання народів миру. Економіка, як і математика, єдина для всіх народів миру, вона повинна стабільно розвиватися.
Для того, щоб ви змогли подивитися на приклад нової ідеї, пропоную ознайомитися з матеріалами сайту: http://antichrist.nxt.ru/
Прочитайте, вдумайтеся, може бути це і стане додатковим ресурсом, який виведе вашу ідею на принципово новий рівень.
Якщо, пропоновані мною запропонована і представлена інформація буде вами використана, я буду тільки радий. Використовуйте на здоров’ї абсолютно безкоштовно.
Ваш крок і ваших партнерів назустріч людям, за проектом “ЖИТТЯ” і є та нагорода, про яку ви навіть не здогадуєтеся.

Михайло, юридична особа

Добридень!
Перш за все, хочу вибачитися за не справедливий коментар про Ваш проект, але це було викликано тим, що я написав про це в навздогін наступний коментар, низька швидкість мого інтернету і проблемою неповного завантаження сторіночки Вашого сайту.
Але, що стосується відчуття стилю, що весь народ втомився, риторики і самої структури це все я підтверджую.
Як ідея і її рівень опрацьовування – це, напевно, більш ніж серйозно і знаходитиме відгук у багатьох. Єдино, що погано, це те, що самі платники податків дуже часто де факто ними і немає, а всіляко прагнуть приховати доходи, склавши в Україні вже цілу армію “пидприємців від торгівлі”, які по суті не платять податки ( 100-200 грн. при 500 000 грн. обороту це не податок, та ще і по оформляли на інших фізичних осіб свою діяльність, приховуючи реальні об’єми для відходу від оподаткування на загальних підставах. Та і наймання однією фізичною особою інших фізичних осіб для здійснення заявленої діяльності – це, по суті, є приховане рабовласництво.
Наймання физ. обличчям іншого физ. обличчя може і повинен бути тимчасовим для виконання послуг з виконання робіт, а що виконує їх для іншого підприємця винен сам бути оформлений підприємцем. А якщо на постійній основі – те створюй Юр. обличчя і забезпечуй соціальною гарантією своїх робочих. Але це багато хто навіть не усвідомлює.)
Загалом, я теж готовий підтримати Вашу хорошу ініціативу.
І ще. Я розміщу вашу цитату з листа на сайті ВППП: “. Яке б не було держава лояльна і ласкава до громадян країни, але будь-яка держава є апарат і машина насильства” Дуже цікава думка і пропозиція! Можу розмістити рекламу партії ВППН (якщо вона вже зареєстрована) на сайті. (Безкоштовно)

vasil ukraina

ЦЕЛИТЕЛЬ ВАСИЛИЙ.

Дорогие друзья!
Поддерживаю Ваши добрые начинания во имя благополучия народа Украины и счастья народов мира. Желаю оказать Вам посильную помощь в востановлении здоровья гражданам – налогоплательщикам и участникам Вашей Программы по созданию Всемирного Союза “Жизнь” .
Здоровья и радости Вам в добром деле, успехов Вашим родным и близким.
Истина-это мудрость и целесообразность!
А вот Свободу, победить нельзя! Да поможет Вам Бог!

ИСПОЛЬЗУЕМЫЙ МНОЮ МЕТОД (Энерго Информационной Терапии)- ПОЗВОЛЯЕТ РАДИКАЛЬНО РЕШАТЬ ПРОБЛЕМЫ, без хирургического ВМЕШАТЕЛЬСТВА, ТАКИЕ КАК: опухоль головного мозга, ухо, горло, нос, язвы желудка- кишечника и др., щитовидки, гайморит, маститы, ЦЕРОЗ печени, поджелудочной, почек, мочевого пузыря, простаты, потенции -независимо от возроста, женских органов, легких и бронх, воспаления и опухоль всех органов тела. 100% качественно.

А ТАКЖЕ ОМОЛОЖЕНИЕ ЕСТЕСТВЕННЫМ ПУТЕМ РЕГЕНЕРАЦИИ ТЕЛА!

Уважаемые граждане КУЛЬТУРЫ АРТИСТЫ ТЕАТРА И КИНО,ЖУРНАЛИСТЫ И СПОРТСМЕНЫ, БИЗНЕСМЕНЫ и др.! НЕГАТИВА-0, А ПОЛЕЗНОГО САМИ УБЕДИТЕСЬ! ЗВОНИТЕ И В ПРОЦЕСЕ.

Я ВОЗДЕЙСТВУЮ МЕТОДОМ ЭНЭРГО- ИНФОРМАЦИОННОЙ ТЕРАПИИ (ЭИТ), НА ВСЕ ЧАСТИ ЧЕЛОВЕЧЕСКОГО ФИЗИЧЕСКОГО ТЕЛА, СОЗДАВАЯ УСЛОВИЯ ДЛЯ РЕГЕНЕРАЦИИ КЛЕТОК, ТОГО ИЛИ ИННОГО ОРГАНА. ПОЛЬЗУЯСЬ ЭТИМ МЕТОДОМ, Я МОГУ ЛЕЧИТЬ МНОЖЕСТВО ЛЮДЕЙ ОДНОВРЕМЕННО, НЕЗАВИСИМО ОТ ИХ КОЛИЧЕСТВА, ВИДА БОЛЕЗНЕЙ И РАСТОЯНИЯ ДО НИХ!

В течении 10 дней выйдет обновленный на основе проведенных ИСЦЕЛЕНИЙ САЙТ. С УВАЖЕНИЕМ В.В.
Звоните: Тел. +380675005039: +380991334682: +380935886927.

Форма для написання відгуків